/Files/images/gramoti/казка13.gif--.gif

З дітьми молодшого дошкільного віку працюють вихователі:

ОНИЩЕНКО ВІКТОРІЯ ЛЕОНІДІВНА та КУНОВСЬКА ІННА МИКОЛАЇВНА.

Всю свою ласку та тепло вони передають дітям. Вчать любити рідну землю, любу, милу Україну. Малятам завжди весело і цікаво.

Помічник вихователя - ВЕДМІДСЬКА НАДІЯ МИКОЛАЇВНА намагається створити домашній затишок, вчасно нагодує дітей, допоможе одягнутися на прогулянку.

В груповій кімнаті чисто та по -домашньому комфортно. Ігрові осередки наповнені змістовними іграшками.

Вся освітня робота здійснюється згідно вимог програми виховання та навчання дітей від 2 до 7 років "Дитина" та варіативної програми "Світлі голівки".

Відчуття насолоди від праці та спілкування в природі

Серед видів освітньої діяльності у ДНЗ, які спрямовані на вирішення завдань освітньої лінії "Дитина у природному довкіллі", важливе місце посідає милування природою.

/Files/images/goroskop/SAM_6286.JPG

/Files/images/goroskop/SAM_6287.JPG

Під час хвилинок милування природою діти мають змогу накопичити досвід естетичного сприймання та оцінювання її об'єктів та явищ, а також вчаться співставляти уявлення про цінність людського життя із самоцінністю інших форм життя у природі.

/Files/images/goroskop/SAM_6288.JPG

/Files/images/goroskop/SAM_6289.JPG

/Files/images/goroskop/SAM_6290.JPG

Праця в природі є найбільш ефективним видом дитячої трудової діяльності тому,що це єдина праця, в процесі якої виробляються конкретні матеріальні цінності ( вирощувати квіти, овочі, ягоди та інше).


ЗРОСТАЄМО ДУЖИМИ

Здійсненню завдань фізичного виховання дітей до­шкільного віку сприяє створення оптимального рухового режиму в дошкільному навчальному закладі.

/Files/images/golovna/SAM_6542.JPG

Вихователі інителектуальної групи створюють для дітей в дошкільному закладі необхідний обсяг рухової активності.

/Files/images/golovna/SAM_6543.JPG

Завдяки достатньому обсягу рухової діяльності діти мають добре здоров’я, фізичний розвиток та швидше засвоюють фізичні вправи, яки не тільки розвивають та зміцнюють дитячий організм, попереджують різні захворювання, а також є одним із ефективних засобів лікування та відновлення сил дитини після хвороби.

/Files/images/golovna/SAM_6550.JPG

Діти, які систематично виконують фізичні вправи відрізняються бадьорістю, життєрадісністю, оптимізмом та високою працездатні­стю як до фізичних, так і до розумових навантажень. При цьому більш висока тренованість підвищує стійкість організму дитини до негативного впливу зовнішнього середовища.

/Files/images/golovna/SAM_6553.JPG

Рухова активність дитини має певний взаємозв’язок з її фізичним розвитком. Діти більш активні мають кращий фізичний розвиток.

/Files/images/goroskop/SAM_6296.JPG

Гурток "Маленькі казкарі", ( літературна творчість)

Гурткова робота в ДНЗ є дієвою формою організації дитячої життєдіяльності і становить невід'ємну частину освітнього процесу.

Керівник гуртка, Онищенко В. Л., формує в "маленьких казкарів" любов до літературної творчості, розвиває театральні задатки актора, розвиває мову.

/Files/images/bbloteka/SAM_6005.JPG/Files/images/bbloteka/SAM_6010.JPG/Files/images/bbloteka/SAM_6023.JPG/Files/images/bbloteka/SAM_6013.JPG/Files/images/bbloteka/SAM_6025.JPG/Files/images/bbloteka/SAM_6027.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 977

Коментарi