Рух, ритміка, танець в житті людини.

/Files/images/muzika/7163.gif

Рух – це життя, ритміка – це краса, а танець – це політ натхнення і душі, тому необхвдно викликати у дітей бажання дбати про своє здоров’я, виховувати прагнення в кожному, проводити своє життя в русі, посильно працювати, займатись спортом, ритмікою, танцями, виробляти в собі гарну і правильну поставу. Виховувати почуття прекрасного.

Людина – досконалий витвір природи. А гарна постава – це ще і не тільки краса, а й здоров’я. Мабуть, серед живих істот гармонійно розвинене тіло людини найкраще. Ця краса природна чи набута?

Так, багато залежить і від спадковості, але в основному формування краси тіла, здоров’я залежить від індивідуального розвитку.

А щоб розвиватися – потрібно рухатись. Рух – є природною біологічною потребою людини, особливо дітей. Діти, які мало рухаються, ростуть кволими, вередливими. Вони не впевнені в своїх силах, погано вчаться. Такі діти не відчувають бадьорості, яку акакдемік Павлов назвав “м’язовою радістю”.

Танець, а саме ритміка, хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сама є життям. А ще танець виховує, вчить культурній поведінці.

Танці це ще і емоційна насолода. Вони розвивають почуття ритму, активізують діяльність легень і серця. Але особливо виробляють правильну поставу, піднімають настрій, позитивно впливають на здоров’я.

В процесі навчання бальним танцям діти вчаться культурі поведінки, ввічливості, умінню узгоджувати рухи з рухами партнера, легко і швидко змінювати напрямки руху, між хлопчиками й дівчатками встановлюються дружні стосунки. Крім того виробляється струнка постава, легка і вільна хода.

/Files/images/muzika/48452599_6.gif

Кiлькiсть переглядiв: 892

Коментарi