Музика яка лікує

Щодня ми чуємо музику і навіть не підозрюємо, що звуки можуть допомагати людям при лікуванні різних захворювань. Одним з перших, хто пояснив лікувальний ефект музики був Піфагор. Він стверджував, що музика підкоряється вищому закону (математиці) і відновлює в організмі людини гармонію. А давньогрецький лікар Гіппократ лікував музикою безсоння та епілепсію. Пізніше вчені зробили висновки, що музика може знімати втому й заряджати людину енергією, позитивно впливати на систему кровообігу та дихання.

/Files/images/muzika/885282725.gif

Слухайте!

Музикотерапевти відзначають, що для кожного конкретного пацієнта треба підбирати індивідуальні мелодії, але існують універсальні «мелодії -цілителі» для певного психічного стану чи захворювання. Для поліпшення настрою слід слухати: «Рондо в турецькому стилі» В.А.Моцарта «Хабанеру» з опери «Кармен» Жоржа Бізе »Тріумфальний марш» з »Аіди» Джузеппе Верді

Забути про неприємності та проблеми вам допоможе:

«Аве Марія» Франца Шуберта

«Колискова» Йоганесса Брамс

Сонливість проженуть :

концерти та сонати Антоніо Вівальді , серенади Франца Шуберта

Відчуттям ранкової свіжості наповнять душу:

«Ранковий настрій» Едварда Гріга

«Ранок» Ріхарда Штрауса

симфонічний ескіз «Море» Клода Дебюссі

» Пробудження птахів» Олів’є Мессіна

Під час депресії рекомендовані

елегії, ноктюрни, колискові.

При перевтомі слід послухати записи:

Елвіса Преслі

Луї Армстронга

Дюка Веллінгтона

При порушенні сну зможуть допомогти:

п’єси П.І. Чайковського , мелодії К. Глюка , твори Р. Шумана

/Files/images/muzika/483883578.gif

Релігійна музика полегшує біль, дарує відчуття спокою.

Головний біль, пов‘язаний з емоційним перевантаженням, зменшиться , коли у вас буде звучати: »Венгерська рапсодія» Ференца Ліста, сюїта «Маскарад» Арама Хачатуряна, » Дон Жуан» В.А.Моцарта.

Краще слухати музику у зручному положенні із заплющеними очима 10-15 хвилин. Музика допомагає саме тоді, коли її пропускають через себе, заповнюючи музикою свої думки та свідомість.

Грайте!

Почуватися краще людині допомагають не лише певні мелодії, алей певні інструменти: Доведено, що арфа гармонійно впливає на роботу серця і здійснює ефективну дію на флегматиків. Барабан допомагає хворому серцю нормалізувати ритм та лікує кровотворну систему. Звуки скрипки лікують душу та допомагають у самопізнанні людині.Цей інструмент благотворно впливає на меланхоліків. Кларнет виведе вас з пригніченого стану. Орган гармонізує діяльність хребта та «наведе лад у голові». Піаніно нормалізує роботу щитовидної залози. Флейта очищує легені. Під впливом саксофону активізується сексуальна енергія людини.

/Files/images/muzika/med_music.jpg

Співайте!

Вчені стверджують, що спів теж може лікувати хвороби. У стародавньому Єгипті співом хору лікували безсоння. Сьогодні фахівці радять батзаїкання, віддати їх на хор. Хоровий спів також допомагає тим, хто не вимовляє певні звуки. Загалом спів нормалізує фізичний стан людини. Під час цього процесу активно задіяний весь організм- активно б‘ється серце, дихають легені, виконуються рухові функції. Після 5 -10 хвилин власного співу покращується настрій, підвищується активність. Тож слухайте музику, грайте на музичних інструментах і співайте! Дихайте на повні груди і будьте здорові!

Кiлькiсть переглядiв: 922

Коментарi