"Дитина" програма виховання і навчання дітей від двох до семи років.


Вітаємо нас! Побачив світ та з’явився у нашому закладі новий проект університету імені Бориса Грінченка - оновлена "Дитина" програма виховання і навчання дітей від двох до семи років.

Для порівняльної довідки:

Дошкільна освіта потребує урізноманітнення програм, систем і моделей освіти. Наприклад, у Швейцарії існує понад 150 різноманітних систем і моделей. Дещо інший, більш регламентований, підхід у Франції, де дитячий садок вважається досягненням навчально-виховної системи. Робота тут розподіляється за трьома секціями:

у першій (діти віком від двох до чотирьох років) робота з малюками обмежується іграми;

у другій (дошкільники від чотирьох до п’яти років) більше уваги приділється соціалізації дітей, навчанню їх спілкуватися за допомогою мови і жестів;

у третій, основній, шестирічних дітей готують до навчання у школі, вчать читати, писати, лічити.

Уся робота французьких "материнських шкіл" спрямована на розвиток різноманітних здібностей кожної дитини. Заняття, які проходять без примусу, цікаво і не втомлюють малюків, покликані відчути дитину від неробства, викликати в неї радість, спонукати до активних дій. Методи роботи з дітьми максимально наближені до природного спілкування розумної, уважної матусі з малюком, а умови - до родинних.

Урахування індивідуальних особливостей дітей, їхнього темпераменту й упровадження родинного клімату в українських дитячих садках - важливий напрям їх модернізації.

Чинних Програм виховання і навчання дітей дошкільного віку в Україні повинно бути багато, щоб педагогам було з чого вибирати.

Педагогам закладу пропонуємо ознайомитись з оновленою редакцією Програми виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина" в нашому методичному кабінеті.

Кiлькiсть переглядiв: 1116

Коментарi