День вихователя і всіх дошкільних працівників

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини.

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

Наполегливу працю у розвитку дошкільної освіти (завідувач ДНЗ № 2 Савченко М. В., вихователь Філонова С. Б.)відзначили управління освіти Прилуцької міської ради та міська рада під час урочистого святкування Всеукраїнського Дня дошкілля міста.

/Files/images/golovna/ДОЩКІЛЛЯ.jpg

26 вересня працівники дошкільного закладу відзначили День дошкільника у стінах рідного садочка.

За традицією, форма проведення - "Веселий капусник".

/Files/images/golovna/SAM_6330.JPG/Files/images/golovna/SAM_6333.JPG/Files/images/golovna/SAM_6334.JPG/Files/images/golovna/SAM_6339.JPG

Усі працівники приймали щирі вітання від адміністрації дошкільного закладу, мали змогу переглянути сцени із життя трудових буднів та пригоститись солодощами.

Ще раз зі святом! Бажаємо здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці!

Кiлькiсть переглядiв: 921

Коментарi