/Files/images/muzika/SAM_7725.JPG

От і настав той день, якого чекали ми всі-і дорослі, і діти-- випускний у дитячому садку-перший крок дитини у доросле життя.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки.

Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті

Під урочисту музику діти входять до святкової зали.

І ось перші звуки прощального вальсу.

20, 21 травня у ДНЗ № 2 «Малятко» відбувся випуск дітей до школи. Свято проведено на високому методичному рівні. Діти подарували батькам та вихователям незабутнє свято.

Кіноальманах показав хроніку життя дітей від самого початку до закінчення дитячого садка.

Тут зустрілись із героями казок , одержали привітання від завідувача, подарували таночок мамам, а татусі згадали кросворди та знайомі літери в іграх.

Сюрпризом для дітлахів стала поява Кота Базіліо та лисиці Аліси з подарунками від батьків. І незабутнім було те, що діти загадуючи бажання, переступили поріг дорослого життя через ворота українського рушника.

Найкращим школярам майбутнім

Ми зичимо щастя і добра

Вже школа на вас чекає,

Де пахнуть новенькі книжки,

Садочок Вас проводжє,

Щастм, Вам любіЮ щасти!

/Files/images/muzika/SAM_7730.JPG/Files/images/muzika/SAM_7736.JPG/Files/images/muzika/SAM_7748.JPG/Files/images/muzika/SAM_7757.JPG/Files/images/muzika/SAM_7759.JPG/Files/images/muzika/SAM_7774.JPG/Files/images/muzika/SAM_7778.JPG/Files/images/muzika/SAM_7779.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 613

Коментарi