Свято Великодня

Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, чия історія іде ще в стародавність — не тільки в цьому полягає Великдень у дитячому садку. Основне завдання, донести всю важливість свята, лягає на плечі вихователів — розповісти, «що таке добре, а що таке погано», навчити дітей відповідати за свої вчинки.

Уже з початку Великого поcту вихователі ДНЗ «Малятко» готували дітей в дитячому садку до світлого свята і проводили тематичні заняття.

Дітям у силу віку складно зрозуміти деякі речі, та й ні до чого це. Вихователь Онищенко В. Л. повідала малятам про чудесне відродження, підкресливши, що гарні люди завжди одержують по заслугах.

Діти на занятті розписували намальовані на папері яйця, складали, хто швидше, розрізані на декілька частин картонні шаблони писанок, грали в музичні ігри «Писанка», «Вгадай у кого писанка?», «Вербич», вивчали великодні вірші.

18 квітня музичний керівник разом з вихователями старших груп провели музичну розвагу «Великоднє свято».

Діти водили весняні хороводи «Ой минула вже зима», «Подоляночка», співали пісні про весну та писанки, грали в ігри «Чия писанка покотиться далі?», «Склади писанку».

/Files/images/8_bereznya/SAM_7697.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1443

Коментарi