Майстер - клас

"СІМ'Я - ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ ДИТИНИ".

"Витоки здібностей і обдарувань дітей –
на кінчиках їхніх пальців.
Від пальців, образно кажучи, йдуть найтонші струмочки,
які живлять джерело творчої думки"

В.О.Сухомлинський

Сьогодні проблема розвитку творчих здібностей дітей перебуває у центрі уваги багатьох педагогів–"дошкільників". Адже одним із завдань дошкільної освіти є формування дитячої творчості, вміння створювати і реалізовувати власні задуми, спираючись на свій життєвий досвід.

- Усі діти народжуються із «божою іскрою». Завдання батьків – розпалити з цієї іскри багаття таланту.

Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе… І допоможуть їй, звичайно в першу чергу, батьки.

Вплив сімейного виховання на розвиток особистості важко переоцінити.

Постійно перебуваючи поруч із дітьми, помічаєш, наскільки важливо дитині відчувати увагу з боку батьків.

Не є великою таємницею те, що сучасний світ з його шаленим ритмом та значними економічними труднощами не залишив батькам часу на виховання дитини.


Працюючи з дітьми, хочу сказати: є шляхи, які тактовно, не обтяжливо, а головне – не примусово, повертають батьків до спілкування з дітьми. Насправді, творчий потенціал батьків не знає меж. Варто спробувати й одразу стане зрозуміло – дорослих, так само як і дітей, можна зацікавити, заохотити і навіть навчити. Щоправда, це нелегко, але якщо це допоможе батькам поглянути на своїх дітей по-іншому, стане правилом спілкування для дорослих із дітьми, то можна з упевненістю сказати, що вихователь доклав багато зусиль, щоб «розфарбувати» життя дитини.

Учасники майстер - класу запропонували поринути в таємничий світ зустрічі з прекрасним, в королівство фарб, де все оживає і перетворюється на чарівну казку, де буде говоритись про талант та захоплення.

Савченко М. В., завідувач ДНЗ № 2, поділилася своїм захопленням - виготовленням квітів із тканини у техніці канзаши. ЇЇ вироби захопили присутніх красою та чарівністю. Всі присутні мали змогу виготовити вироби воласноруч.

/Files/images/golovna/SAM_6670.JPG

/Files/images/golovna/SAM_6673.JPG

/Files/images/golovna/SAM_6679.JPG

/Files/images/golovna/SAM_6680.JPG

/Files/images/golovna/SAM_6682.JPG

Помічник вихователя, Ведмідська Н. М., дуже полюбляє кімнатні рослини.

/Files/images/golovna/SAM_6684.JPG

Вона поділилася власним досвідом догляду за рослинами.

Це, виявляється, окрема і досить складна тема. Втиявляється потрібно стати справжнім експертом, якщо ви хочете створити в домі оранжерею. Одні рослини потребують частого поливу і високої вологості кімнатного повітря, інші - навпаки - від зайвої вологи чахнуть та гинуть. Деякі квіти мають потребу у великій кількості світла, інші ж люблять тінь. Сонячне тепло буде обов'язковою умовою для догляду за певним видом рослин, але деякі квіти можуть загинути, якщо надати їм надмірного тепла... Надіємось з наших статтей ви дізнаєтесь про всі ці особливості та без зайвих проблем гарно облаштуєте свою оселю квітами та вазонами.

/Files/images/golovna/SAM_6687.JPG

/Files/images/golovna/SAM_6690.JPG

Олена Найко має колекцію власних ляльок.

Виготовляти колекційні ляльки та шити одяг для них, на перший погляд, легке заняття. Утім це зовсім не так. Олена Іванівна, займається створенням колекційних ляльок із фарфору та шиттям не звичайного вбрання для ляльок, а дизайнерського. Її моделі беруть участь у виставках. Вона, як ніхто інший, знає, скільки треба натхнення, терпіння і вільного часу, щоб створити справжній шедевр.

/Files/images/golovna/SAM_6697.JPG

Підсумовуючи плідну, цікаву зустріч, учасники майстер - класу започаткували нову традицію – створення в дошкільному закладі дерева сімейних обдарувань. І право на закладання перших «пагонів родинного таланту» надалося гостям.

/Files/images/golovna/SAM_6700.JPG

/Files/images/golovna/SAM_6698.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 526

Коментарi