Співпраця родини з дитячим садком

8 жовтня 2014р. в ДНЗ № 2 відбулися загальні батьківські збори на тему « Співпраця родини з дитячим садком».

/Files/images/goroskop/SAM_8295.JPG

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Ознайомлення батьків з основними напрямками роботи закладу у 2014-2015н.р.

2. Патріотичне виховання дошкільників у співпраці з родиною.

3. Рухова активність малюка для його здоров'я та розвитку.

4. Театралізована діяльність та дитяча хореографія - це найпоширеніший вид дитячої творчості.

5. Звіт про роботу батьківського комітету у 2013/2014 н. р.

Завідувач ДНЗ Савченко Марина Василівна звернулася до батьків зі словами вдячності за підтримку та співпрацю з ДНЗ. Коротко розповіла про основні завдання та плани роботи на навчальний рік. Відповіла на запитання батьків, щодо створення фізіотерапевтичного кабінету в дошкільному закладі.

/Files/images/goroskop/SAM_8292.JPG

Перед батьками виступила вихователь - методист Половецька С. О., яка ознайомила батьків із комплексом завдань, які охоплюють роботу з дітьми по патріотичному вихованню. Були проаналізовані анкети, визначений відсоток обізнаності батьків у історії виникнення рідного міста та розташуванні пам'ятних місць.

/Files/images/goroskop/SAM_8293.JPG

Інструктор з фізвиховання, Терентій Л. О. розповіла батькам про рухову активність дітей протягом дня. Наголосила про те, коли малюк активно рухається на свіжому повітрі у нього покращений апетит та сон.

Терентій Л. О. довела до відома присутніх інформацію про заходи, які проводяться в закладі і сприяють збереженню фізичного здоров’я вихованців.

Музичне виховання є синтезом різних видів мистецтва. Тому музичний керівник Вздорова О. В. розкрила важливість використання театральної діяльності та дитячої хореографії у розвитку естетичних почуттів дитини - дошкільника. Надала рекомендації батькам щодо створення домашнього театру та загострила увагу батьків на залучення дітей до хореографії.

/Files/images/goroskop/SAM_8294.JPG

Підсумком батьківських зборів був звіт голови батьківського комітету Богдан М. О. про діяльність батьківського комітету за 2013/2014 н. р.

/Files/images/goroskop/SAM_8297.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 765

Коментарi