Літературно - музичне свято " З Україною в серці в Україні живу"

Любов — найвище в світі почуття, Вона не має меж — безкрая. З любові починається життя, Вона усе найкраще починає.

Кожен народ любить свою батьківщину, робить усе для процвітання своєї держави, для її слави, свободи, незалежності. А ми живемо в Україні, волелюбній, мирній державі, і теж усім серцем любимо нашу милу, дорогу країну, хочемо, щоб вона стала процвітаючою, сильною, завжди була вільною і незалежною, бо всі ми громадяни нашої Вітчизни, патріоти, люблячі сини і дочки України.

Напередодні Дня незалежності України в дошкільному навчальному закладі № 2 санаторного типу туберкульозного профілю була проведена літературно — сузична розвага “Моя країна — Україна”.

Кожну мить звучали слова про дорогу і милу Вітчизну. Діти чітко усвідомили, що український народ — патріоти і громадяни, які покликані захищати свій край від ворогів, трудитись так невтомно й завзято, щоб жилося всім добре, найкраще у світі, бо кожна людина має право на достойне і радісне життя.

В цей день дарувався дітям хліб на вишитому рушникові, щоб була легкою дорога у світлу Країну Знань, щоб всі діти були здорові, щоб у синьому небі України був мир, а поміж людьми любов та злагода.

Звучали слова — настанови про те, що ми всі діти своєї рідної і милої України, зі своїми звичаями, традиціями, легендами, казками та багатою, як земля, українською мовою з землі і з роси, із чистих джерел і краси, з ніжних світанків і чистої душі нашого народу, тому вона вижила і стала державною сьогодні!


На святі діти плети віночок із квітів любові для милої і рідної України, щоб рідна Батьківщина процвітала, була ще кращою, красивішою і жила у мирі та любові своїх синів і доньок, які сьогодні ще в дошкільному закладі, а завтра гідні громадяни своєї держави.


«Всім серцем любіть Україну свою, — І вічні ми будемо з нею!».

/Files/images/nezalejnst/SAM_8122.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8124.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8125.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8131.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8134.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8138.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8140.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8142.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8145.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8146.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8149.JPG/Files/images/nezalejnst/SAM_8151.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 281

Коментарi