Ранкова гімнастика

/Files/images/bbloteka/IMG_0988.JPG Найбільш важливою складовою в організації життя дітей ДНЗ - ранкова гімнастика. Вона сприяє покращенню обміну речовин, посиленню кровообігу, розвитку м’язів, розгальмуванню нервової системи після нічного сну та викликає позитивні емоції.

Головна вимога до ранкової гімнастики - проведення її на свіжому повітрі в літній період та у добре провітрених приміщеннях – взимку для тренування організму до змінних кліматичних умов навколишнього середовища.

Головна вимога до одягу дітей — він не повинен заважати рухам і спричинювати перегрівання або переохолодження організму.

/Files/images/bbloteka/IMG_0983.JPGВиконання загальнорозвивальних вправ із предметами викликає у дітей інтерес до занять, значною мірою впливає на засвоєння рухів, розвиток сенсорики, рухових здібностей. Усі вправи з предметами потребують роботи пальців рук. Це активізує діяльність аналізаторних систем, впливає на розвиток мовлення, на інтелектуальний розвиток у цілому. Активні дії з предметами під час виконання вправ сприяють пізнанню кольору, ваги, форми, якості матеріалів тощо.

/Files/images/bbloteka/IMG_0982.JPG

ПОРАДИ БАТЬКАМ.

- ЩОДЕННО ВИКОНУЙТЕ РАЗОМ З ДИТИНОЮ РАНКОВУ ГІМНАСТИКУ.

-РАЗОМ З ДИТИНОЮ ЗДІЙСНЮЙТЕ ПІШОХІДНІ ПРОГУЛЯНКИ ТА ТУРИСТИЧНІ ПОХОДИ.

-ЗАЛУЧАЙТЕ ДИТИНУ ДО ВИКОНАННЯ ОСНОВНИХ РУХІВ: ХОДЬБА, БІГ, СТРИБКИ…

- ГРАЙТЕ З ДИТИНОЮ В РУХЛИВІ ІГРИ ТА СПОРТИВНІ.

/Files/images/bbloteka/IMG_0993.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0995.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 811

Коментарi