"Здрастуй, господине Масляна!"

/Files/images/maslyana/SAM_5835.JPG

Під таким гаслом пройшло цікаве святкування Масляної в дошкільному навчальному закладі №2 «Малятко».

/Files/images/maslyana/SAM_5788.JPG

Як відомо, це свято символізує перемогу світла та тепла над темрявою та холодом. На святі Масляної було весело та гамірно: зустріч Зими з Весною супроводжувалася змаганнями, іграми, конкурсами, частуванням млинцями, піснями у виконанні дитячих ансамблів ДНЗ, катанням на санчатах.

/Files/images/maslyana/SAM_5773.JPG

За радицією в гості до дошкільнят завітали першокласники ЗОШ І-ІІІ ст. № 14.

А ще гостями свята стали: Масляна, Весна, Зима, Сніговик та Баба Яга, яка забігла до залу в подраному кожусі, з мітлою в руках і видавала себе за красуню Весну.

/Files/images/maslyana/SAM_5804.JPG


А Весна весь цей час була захована в будиночку. Але, дякуючи діточкам, які за допомогою конкурсів, веселих ігор, таночків змогли визволити Весну.

Довго сперечалися Зима з Весною, хто переможе, а кому пора втікати. Зима, яка не хотіла віддавати свої права, ще довго гралася з дітками в сніжки. Навіть викликала на допомогу Сніговика, який підтримував Зиму, засипав малюків сніжком, рум'янив щічки. Та все ж таки Весна, співаючи «Веснянку» разом з дітками, прогнала Зимоньку, щоб Весну звеселити та на довше в садочку залишити.

/Files/images/maslyana/SAM_5811.JPG


А оскільки Масляна приходить не з пустими руками, а з млинцями масляними, то під веселу українську народну музику господиня Масляна пригостила всіх учасників святкування приготовленими млинцями, медом, сметаною. Кульмінацією свята стало частування млинцями: жовтими, круглими, гарячими, як сонце та спалювання Опудала Зими.

/Files/images/maslyana/SAM_5824.JPG


Цікаво організований захід познайомив наших вихованців із традиціями українського народу, викликав багато позитивних емоцій. Такі заходи сприяють зміцненню єдності та добрих традицій колективу.

/Files/images/maslyana/SAM_5837.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 332

Коментарi