/Files/images/002.gifНОВИНИ ВІД ЛІТА

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців.

З огляду на це, всі педагоги ДНЗ № 2 спрямували зусилля на розв’язання оздоровчих та освітніх завдань, забезпечивши максимальне перебування дітей на свіжому повітрі.

Упродовж дня в роботі з дошкільнятами основний час відводиться різноманітній ігровій діяльності, використовуючи усі види ігор, музичним та фізкультурним розвагам, спостереженням, загартовуючим процедурам з використанням виносного обладнання на майданчиках.

Цього року видалось дуже спекотне літо, тому діти із задоволенням беруть участь в іграх з водою, організованих вихователем та самостійно.

Протягом першої половини літа в дошкільному закладі були організовані та проведені музична розвага “1 червня – літнє свято“, ігри-змагання з футболу серед вихованців старших груп, музично-спортивна розвага “Як на Івана, як на Купала”, загальносадовий день здоров’я “Подорож в країну Нехворійко“ та інші заходи, під час яких діти були активними учасниками, вболівальниками та глядачами.

СВЯТО ІВАНА КУПАЛА В ДИТЯЧОМУ САДКУ

/Files/images/bbloteka/SAM_6054.JPG

Гей, ви, дівчата, Івана, Івана,
Чом ваша верба ще й не вбрана?
Гей, виходьте на вулицю,
Та й вбирати Купальницю.

/Files/images/bbloteka/SAM_6049.JPG

5.07.2013 в нашому садочку відбулося свято Івана Купала, з метою залучення молодшого покоління до одвічних традицій українського народу: народних співів і танців, обрядів та традиційних ігор.

/Files/images/bbloteka/SAM_6062.JPG

« Отаке то влітку буває свято,
Де чудес казкових є багато.
І цікаво нам було про це дізнатися "

/Files/images/bbloteka/SAM_6067.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 298

Коментарi